Детали за огласот

Вселив стан 66м² во Чаир

54780€
# 148 Бутел

Станот е надградба на постоечка постара зграда на четврти кат, без лифт. 

Вкупната квадратура е 66м² и располага со три спални соби, бања,балкон од 3м², дневна, кујна и трпезарија. 
Греењето е на струја.

Се продава комплет наместен, нов мебел и нова бела техника.

Цена: 54 780 евра

Соработка со нас

За дополнителни информации, гледање на станови или дополнителна понуда на станови контактирајте не слободно.

Телефони за контакт
Наташа 070 355 071 Смена 1 (08ч - 16ч)
Александар 071 217 771 Смена 2 (10ч - 17ч) и сабота (10ч - 15ч)

66 квадрати

3 спални

1 тоалет

54780€

Последни огласи

81 м²

3 спални

2 тоалети

57 м²

2 спална

1 тоалет

66 м²

2 спална

1 тоалет

66 м²

3 спална

1 тоалет