Детали за огласот

Вселив стан 65м² во Ново Лисиче

70000€
# 142 Аеродром

ПРОДАДЕНО

Се продава стан во Ново Лисиче со квадратура 65м², 16м² тераси и 6м² подрум.

Станот располага со:
- Голем салон со прозорци/врати од земја до плафон и излез на големата тераса
- Голема спална соба со излез на помала тераса
- Мала спална соба со излез на полу-затворена тераса која може целосно да се отвори/затвори
- Кујна со шпајз
- Тоалет со бања

Станот се наоѓа на 10ти кат и е со отворен поглед.
На самиот кат има 3 простории кои се користат како остава за работи кои ретко се користат. Тие не се внесени во имотниот лист и не се пресметани во цената.
Во близина има градинка и основно училиште до кои се стигнува без да се премине прометна улица.
Греењето е на градско парно.

Се продава полунаместен.
Цена: 70 000 евра

Соработка со нас

За дополнителни информации, гледање на становите или дополнителна понуда на станови контактирајте не слободно.

Телефони за контакт
Наташа 070 355 071 Смена 1 (08ч - 16ч)
Александар 071 217 771 Смена 2 (10ч - 17ч) и сабота (10ч - 15ч)
 

65 квадрати

2 спални

1 тоалет

70000€

Последни огласи

81 м²

3 спални

2 тоалети

57 м²

2 спална

1 тоалет

66 м²

2 спална

1 тоалет

66 м²

3 спална

1 тоалет