Детали за огласот

Стан 42м² во Центар

50000€
# 27 Центар

Станот се наоѓа до Католичка црква во Центар, и е со квадратура од 42 м2 (41 м2 + 1 м2 – тераса), на втор спрат. Располага со : ходник, купатило, спална соба, дневна, кујна и трпезарија и тераса. Се продава опремен како што е на сликите. Греењето е на градско парно. Цената е 50 000 евра.

42 квадрати

1 спална

1 тоалет

50000€

Последни огласи

47 м²

1 спална

1 тоалет

84 м²

2 спални

2 тоалети

65 м²

1 спална

1 тоалет