Детали за огласот

Стан 149м² во Т.Ц. Лептокарија

130000€
# 140 Карпош

ID: S052

Се продава стан 149м² спроти болница Букурешт на 6ти кат со лифт на две нивоа.
На првото ниво располага со: дневна со трпезарија, кујна, спална, бања и тераса.
На второ ниво располага со: две спални и бања.


Греењето е со централно парно, но има и клими. 


Станот моментално се изнајмува и ќе биде слободен од 01.09.2021
Се продава наместен.
Станот може да се види со предходна најава.
Цена: 130 000 евра

Соработка со нас

За дополнителни информации, гледање на станови или дополнителна понуда на станови контактирајте не слободно.

Телефони за контакт
Наташа 070 355 071 Смена 1 (08ч - 16ч)
Александар 071 217 771 Смена 2 (10ч - 17ч) и сабота (10ч - 15ч)

149 квадрати

3 спални

2 тоалети

130000€

Последни огласи

1150 м²

1 спална

1 тоалет

68 м²

3 спална

1 тоалет

54 м²

2 спална

1 тоалет

39 м²

1 спална

1 тоалет