Детали за огласот

Се продава стан 77м² во Центар

1050€
# 25 Центар

Станот се наоѓа на ул. Огњен Прица кај надвозникот, со квадратура од 77 м2 на втор спрат. Располага со две спални соби кои се одвоени со дневната, кујната и трпезаријата, има едно купатило и еден тоалет и тераса од 5 м2 на која се излегува од дневната соба.
Паркинг простор има обезбедено самата зграда и не се плаќа. За гаражно паркинг место, по желба, може да се докупи.
Греењето е со котел на струја ( парно на струја ) и една клима во дневната соба.
Цената на станот е 1050 евра м2 – ненаместен.
За наместен се доплаќа цена по договор.

Без агенциска провизија !
Контакт : 072 224 164 / 070 355 071

77 квадрати

2 спални

2 тоалети

1050€

Последни огласи

47 м²

1 спална

1 тоалет

84 м²

2 спални

2 тоалети

65 м²

1 спална

1 тоалет