Детали за огласот

Се продава нов стан 48м² во Козле

1060€
# 19 Карпош

Се продава нов стан од 48 квадрати со една спална соба во нова зграда во Козле.
Станот е на 6 ти спрат / 6.
Греењето е сопствено на струја.

Паркингот се доплаќа 3 000 евра во подземно ниво - 2.
072 224 164 / 070 355 071

 

 

 

 

48 квадрати

1 спална

1 тоалет

1060€

Последни огласи

47 м²

1 спална

1 тоалет

84 м²

2 спални

2 тоалети

65 м²

1 спална

1 тоалет