Детали за огласот

Се продава куќа 200м² во Лисиче

125000€
# 47 Аеродром

Куќата е на две нивоа, секој кат е со посебен влез. На секој кат има 3 спални соби, кујна, дневна и трпезарија и тоалет. На вториот кат има две тераси- една поголема кај дневната соба и една помала кај спалната, додека првиот кат има една тераса. Располага со 3 паркинг места и подрум од 18м2.

Цврста градба со дупли (сендвич) ѕидови и изолација, наместен паркет- прва класа, петкоморни прозори и греење на струја. На горниот кат има и плоча за надградба на уште едно ниво.

Се продава наместена.

Цена 125 000 евра.

Без агенциска провизија !

📞070 355 071, 072 224 164.

200 квадрати

5 спални

3 тоалети

125000€

Последни огласи

47 м²

1 спална

1 тоалет

84 м²

2 спални

2 тоалети

65 м²

1 спална

1 тоалет