Детали за огласот

Се продава кат од куќа 120м² во Козле

115000€
# 24 Карпош

Куќата се наоѓа во населба Козле, на мирна локација во близина на училиште и градинка. Се состои од приземје и прв кат.
Се продава првиот кат кој е со квадратура од 120 м2. 
Располага со ходник, 3 спални соби, тоалет, голема дневна соба со трпезарија, кујна со два влеза, две тераси од по 8 м2, посебен влез и дворно место.
Се продава комплетно опремена.
Цена 115 000 евра.
Без агенциска провизија од страна на купувачот.
За подетални информации јавете се на 070 355 071 / 072 224 164

120 квадрати

3 спални

1 тоалет

115000€

Последни огласи

47 м²

1 спална

1 тоалет

84 м²

2 спални

2 тоалети

65 м²

1 спална

1 тоалет