Детали за огласот

Се изнајмува стан 60м² во Мичурин

250€
# 131 Центар

Се изнајмува нов невселен стан во нас.Мичурин, градба 2021 (Elena Luka Home), 60м² на прв кат.
Се издава наместен или празен по барање на клиентот. Ориентација исток-југ.
Граден со исклучително квалитетни материјали (врвна звучна и термичка изолација).
Греењето е со градско парно.
Станот располага со две спални соби, бања, кујна, трпезарија, дневна, тераса. Кујната и купатилото се комплетно опремени и монтрина е клима. 


Се издава за подолг период, на фирма, странци или педантен брачен пар/самец.
Цена: 250 евра/месечно со вклучено гаражно паркинг место на -1 ниво.

За дополниелни информации и гледање на станови контактирајте не слободно.

Телефони за контакт
Наташа 070 355 071 Смена 1 (08ч - 16ч)
Александар 071 217 771 Смена 2 (10ч - 17ч) и сабота (10ч - 15ч)

60 квадрати

2 спални

1 тоалет

250€

Последни огласи

53 м²

1 спална

1 тоалет

41 м²

1 спална

1 тоалет

45 м²

1 спална

1 тоалет

77 м²

2 спална

1 тоалет