Детали за огласот

Се издава стан 58м² во Кисела вода

150€
# 57 Кисела Вода

Станот се наоѓа кај Шампионче во Кисела Вода. Располага со 2 спални соби, на 6 спрат - без лифт. Има подрум и надворешно паркинг место. Греењето е на струја.Се издава наместен.!!!САМО НА ПОДОЛГ ПЕРИОД !!!БЕЗ АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА !!!Контакт : 070 355 071 / 072 224 164

58 квадрати

2 спални

1 тоалет

150€

Последни огласи

47 м²

1 спална

1 тоалет

84 м²

2 спални

2 тоалети

65 м²

1 спална

1 тоалет