Детали за огласот

Се издава луксузен опремен стан 240м² во Жданец

1700€
# 31 Карпош

Се издава луксузен целосно опремен кат од куќа во Жданец. 
Катот што се продава се состои од приземје +1. Вкупна површина внатрешна е 240 м2 + 170 м2 двор.
На приземјето има дневна просторија, кујна, трпезарија, работна соба и игротека. Горе по скалилата се сместени 4 спални соби.
Има клима во секоја соба, како и поставено сопствено парно.
Станот се продава опремен како што е и на сликите!


За разгледување на станот и за повеќе информации можете да се јавите на 070355071 / 072224164.
Без агенциска провизија од страна на купувачот.

240 квадрати

5 спални

2 тоалети

1700€

Последни огласи

47 м²

1 спална

1 тоалет

84 м²

2 спални

2 тоалети

65 м²

1 спална

1 тоалет