Детали за огласот

Се издава кат од куќа 102м² Ѓорче Петров - Дексион

300€
# 45 Ѓорче Петров

Се издава спрат од куќа во Ѓорче Петров во близина на последна 5ка – Дексион.

Станот е на 1 спрат со посебен влез, со квадратура од 102 м2. Располага со 3 спални соби, бања, кујна дневна соба и трпезарија и тераса од 30 м2. Се издава опремен.

Цена 300 евра/ месечно.

Контакт 070 355 071 / 072 224 164.  

102 квадрати

3 спални

1 тоалет

300€

Последни огласи

47 м²

1 спална

1 тоалет

84 м²

2 спални

2 тоалети

65 м²

1 спална

1 тоалет