Детали за огласот

Се издава деловен простор 450м² во Кисела Вода

1800€
# 30 Кисела Вода

Просторот се наоѓа во Кисела Вода спроти Општината и е со квадратура од 450 м2 – мезанин. Располага со 21на канцеларија од кои 3 се по 25 м2. Покрај канцелариите просторот располага и со 4 тоалета – 2 машки, 2 женски, едно купатило и една заедничка кујна.
Греењето е со централно парно и клима уреди за ладење/греење.
Цената е 4 евра/ м2 + ддв
За паркинг постои можност да се изнајмат и гаржни паркинг простории кои ги има 4 на располагање, за нив цената е по договор.

450 квадрати

4 тоалети

1800€

Последни огласи

47 м²

1 спална

1 тоалет

84 м²

2 спални

2 тоалети

65 м²

1 спална

1 тоалет