Детали за огласот

Половен стан 70м² во Железара

49000€
# 21 Железара

Се продава постар стан во кулите во населба Железара на ул. Коце Металец.
Станот е на 9 спрат од 13, со квадратура од 70 м2. 
Располага со дневна, кујна, трпезарија, 2 спални соби, 
бања, тоалет и тераса. 
Греењето е на железарско парно.
Цена 49 000 евра.

Без агенциска провизија од страна на купувачот!

📞070 355 071
📞072 224 164

70 квадрати

2 спални

1 тоалет

49000€

Последни огласи

47 м²

1 спална

1 тоалет

84 м²

2 спални

2 тоалети

65 м²

1 спална

1 тоалет