Детали за огласот

Нов стан 71м² во Влае

63000€
# 80 Ѓорче Петров

ПРОДАДЕНО

Искористете ја можноста да купите стан од 71м2 за цена од 63 000 евра!!  И што е најважно, не доплаќате за паркинг место, ви следува со купување на станот.

Станот е веднаш вселив во новоизграден објект на локација Влае, Ѓорче Петров.

Станот е со квадратура од 71 м² и располага со дневна, кујна и трпезарија, 2 спални соби, тоалет и тераса.

Се продава по промотивна цена од 63 000 евра која важи само до 15ти Јануари!

За разгледување на станот и повеќе информации контактирајте не на телефонските броеви:

Телефони за контакт:
Наташа 070 355 071 Смена 1 (08ч - 16ч),
Александар 071 217 771 Смена 2 (10ч - 17ч) и сабота (10ч - 15ч).

71 квадрати

2 спални

1 тоалет

63000€

Последни огласи

1150 м²

1 спална

1 тоалет

68 м²

3 спална

1 тоалет

54 м²

2 спална

1 тоалет

39 м²

1 спална

1 тоалет