Детали за огласот

На продажба гарсоњера 32м2 во Аеродром

46400€
# 161 Аеродром

Се продава нова и веднаш вселива гарсоњера во Аеродром.

На продажба: нов еднособен стан
Квадратура: 32м2
Спрат: прв

Локација: Булевар Трета Македонска Бригада Аеродром, Скопје

Цена: 46400 евра

Станот се продава опремен како на сликите.

Лице за контакт: Сања Маком Градба
Градежна компанија и агенција за недвижности
Телефон за контакт: 072224164

www.makom.mk

32 квадрати

1 спална

1 тоалет

46400€

Последни огласи

84 м²

3 спална

1 тоалет

32 м²

1 спална

1 тоалет

54 м²

2 спална

1 тоалет