Детали за огласот

Луксузен стан 175м² во Жданец

145000€
# 12 Карпош

Се продава луксузен целосно опремен стан во Жданец 175м2. 


Станот располага со голема дневна просторија, опремена нова модерна кујна и трпезарија, тоалет и голема тераса - Јужна ориентација, 
две спални соби од кои едната има бања со џакузи, со голема тераса - Северна ориентација.
Во ходникот има поставено скалила кои водат до опремена соба – галерија. 
Има клима во секоја соба, како и поставено сопствено парно.


Станот се продава опремен како што е и на сликите!


За разгледување на станот и за повеќе информации можете да се јавите на телефоните 072 224 164 / 070 355 071.
Без агенциска провизија од страна на купувачот.

175 квадрати

2 спални

2 тоалети

145000€

Последни огласи

47 м²

1 спална

1 тоалет

84 м²

2 спални

2 тоалети

65 м²

1 спална

1 тоалет