Детали за огласот

Луксузен опремен стан 240м² во Жданец

250000€
# 15 Карпош

Ексклузивна понуда! 
Се продава луксузен целосно опремен кат од куќа во Жданец. 
Катот што се продава се состои од приземје +1. Вкупна површина внатрешна е 240 м2 + 170 м2 двор.
На приземјето има дневна просторија, кујна, трпезарија, работна соба и игротека. Горе по скалилата се сместени 4 спални соби.
Има клима во секоја соба, како и поставено сопствено парно.
Станот се продава опремен како што е и на сликите!


За разгледување на станот и за повеќе информации можете да се јавите на телефонот 070355071.
Без агенциска провизија од страна на купувачот.

 

240 квадрати

5 спални

3 тоалети

250000€

Последни огласи

47 м²

1 спална

1 тоалет

84 м²

2 спални

2 тоалети

65 м²

1 спална

1 тоалет